Games

2020-09-26 2020-09-27 All Games
Nr Pitch Gametime Category Group Team 1 Team 2 Goals Referee
1 1 26 Sep 10:00 Jugend Gruppe A KC Wetter KRM Essen 9:2 PSC Coburg
2 2 26 Sep 10:00 Schueler Gruppe A KC Wetter VMW Berlin 12:2 KRM Essen
3 1 26 Sep 10:35 Jugend Gruppe B Kanu-Team Berlin DRC Neuburg 1:7 CCC Barsinghausen
4 2 26 Sep 10:35 Schueler Gruppe A KSV Havelbrueder KSV Glauchau 7:4 Jugend MKSF Muelheim
5 1 26 Sep 11:10 Jugend Gruppe A VK Berlin PSC Coburg 9:1 KC Wetter
6 2 26 Sep 11:10 Schueler Gruppe A KRM Essen KKP Bergheim 8:2 VMW Berlin
7 1 26 Sep 11:45 Jugend Gruppe B MKSF Muelheim CCC Barsinghausen 1:8 Schueler KC Wetter
9 1 26 Sep 12:20 Schueler Gruppe A KSV Havelbrueder VMW Berlin 10:3 KSV Glauchau
11 1 26 Sep 13:00 Jugend Gruppe A KRM Essen VK Berlin 3:6 Kanu Team Berlin
13 1 26 Sep 13:35 Jugend Gruppe B DRC Neuburg MKSF Muelheim 13:0 CCC Barsinghausen
14 2 26 Sep 13:35 Schueler Gruppe A KC Wetter KKP Bergheim 13:3 KSV Havelbrueder
15 1 26 Sep 14:10 Jugend Gruppe A PSC Coburg KC Wetter 1:11 VK Berlin
17 1 26 Sep 14:45 Jugend Gruppe B CCC Barsinghausen Kanu-Team Berlin 6:1 DRC Neuburg
19 1 26 Sep 15:20 Schueler Gruppe A KRM Essen KSV Glauchau 5:2 KKP Pirat Bergheim
21 1 26 Sep 16:00 Jugend Gruppe A KRM Essen PSC Coburg 4:3 VK Berlin
23 1 26 Sep 16:35 Jugend Gruppe B DRC Neuburg CCC Barsinghausen 3:4 MKSF Muelheim
24 2 26 Sep 16:35 Schueler Gruppe A KSV Havelbrueder KKP Bergheim 9:0 VMW Berlin
25 1 26 Sep 17:10 Jugend Gruppe A KC Wetter VK Berlin 9:6 PSC Coburg
26 2 26 Sep 17:10 Schueler Gruppe A KC Wetter KRM Essen 3:2 KK Pirat Bergheim
27 1 26 Sep 17:45 Jugend Gruppe B Kanu-Team Berlin MKSF Muelheim 8:1 KRM Essen
28 2 26 Sep 17:45 Schueler Gruppe A VMW Berlin KSV Glauchau 4:9 KSV Havelbrueder
29 1 27 Sep 09:00 Schueler Gruppe A KSV Havelbrueder KRM Essen 10:1 DRC Neuburg U16
30 2 27 Sep 09:00 Schueler Gruppe A KC Wetter KSV Glauchau 3:5 CCC Barsinghausen U16
31 1 27 Sep 09:35 Schueler Gruppe A VMW Berlin KKP Bergheim 10:5 VK Berlin U16
33 1 27 Sep 10:10 Jugend Gruppe F KRM Essen MKSF Muelheim 6:1 KSV Havelbrueder U14
35 1 27 Sep 10:45 Jugend Gruppe F Kanu-Team Berlin PSC Coburg 5:6 KC Wetter
37 1 27 Sep 11:20 Schueler Gruppe A KC Wetter KSV Havelbrueder 6:2 KK Pirat Bergheim
38 2 27 Sep 11:20 Schueler Gruppe A KRM Essen VMW Berlin 10:3 MKSF Muelheim U16
39 1 27 Sep 11:55 Jugend Gruppe E KC Wetter DRC Neuburg 10:3 KRM Essen
40 2 27 Sep 11:55 Schueler Gruppe A KSV Glauchau KKP Bergheim 10:0 Kanu-Team Berlin
41 1 27 Sep 12:30 Jugend Gruppe F CCC Barsinghausen VK Berlin 2:7 PSC Coburg
43 1 27 Sep 13:00 Jugend Platz 7 MKSF Muelheim Kanu-Team Berlin 0:7 DRC Neuburg
45 1 27 Sep 13:45 Jugend Platz 5 KRM Essen PSC Coburg 2:5 KC Wetter
46 2 27 Sep 13:45 Schueler Platz 5 KKP Bergheim VMW Berlin 2:7 KSV Havelbrueder
47 1 27 Sep 14:20 Jugend Platz 3 DRC Neuburg CCC Barsinghausen 9:2 VK Berlin
48 2 27 Sep 14:20 Schueler Platz 3 KSV Glauchau KRM Essen 5:4 KKP Bergheim
49 1 27 Sep 14:55 Schueler Finale KSV Havelbrueder KC Wetter 3:2 VMW Berlin
50 1 27 Sep 15:30 Jugend Finale KC Wetter VK Berlin 4:3 CCC Barsinghausen